Archballista tower

Kód: 4820184120754
Značka: UGEARS
1 020 Kč 850 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Tento model, inspirovaný nejlepšími příklady starověkého dělostřelectva, legendárních bitev minulosti, které se znovu objevily ve filmech, knihách a hrách, poskytuje nové zobrazení ve klasickém válečném stroji, aby jste si mohli otestovat dovednosti velkého dobyvatele.

5

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento model, inspirovaný nejlepšími příklady starověkého dělostřelectva, legendárních bitev minulosti, které se znovu objevily ve filmech, knihách a hrách, poskytuje nové zobrazení ve klasickém válečném stroji, aby jste si mohli otestovat dovednosti velkého dobyvatele.

Nový model značky Ugears se skládá ze dvou částí: obléhacího stroje a mechanické věže. Obě jednotky jsou pohyblivé a mají spoustu kloubových detailů.

Ballista má dva moduly: vypalovací jednotku a základnu. Základna má nastavitelné nožičky, které stabilizují stroj během střelby. Vypalovací jednotka - nebo skutečný ballista - střílí dřevěné šrouby. Vypalovací mechanismus může střílet až tři šrouby v řade.

Mechanismus posuvu a elevace umožňuje, aby byl ballista nastaven v požadovaném úhlu v horizontálních a vertikálních rovinách, aby byl zajištěn nejlepší cíl. Páku navíjecího mechanismu najdete na pravé straně těla modelu. Stejná páka funguje jako spoušť, která při nastavení zaměřování vypouští váš šroub na cíl.

Vypalovací modul lze oddělit od základny a namontovat na horní část věže - druhou část modelu Ballista / Tower.

Zbraň vytvořená k ničení obranných opevnění se používá již od starověku. Dvoudílný model od Ugears však odkazuje na středověké období, které je jasně vidět z jeho návrhu, zejména z detailu věže. Klasická hradní věž s heraldickým Grifonem / drakem na erbu zdobená jemnými ornamenty skrývá několik zajímavých konstrukčních prvků: jedná se o model značky Ugears, což znamená, že to nemůže být statický kus dřeva. Převodovka na boku věže je součástí mechanismu, který zvedá druhou úroveň odhalující točité schodiště a vnitřní strukturu. 

Designéři modelu dodali stěnám věže částečně zničený vzhled - s místy chybějícími cihlami - což vám umožní sledovat a užívat si práci ozubených kol, vnitřního rámu a kompletního mechanismu.

Model Ugears Ballista a Tower zaručuje ty nejpříjemnější středověké zážitky odvážným dobyvatelům, kteří by se odvážili přijmout výzvu sestavení tradičně ekologického puzzle, bez použití lepidla nebo speciálních nástrojů - pouze jejich schopných rukou a trochu staré mechanické magie. 

Archballista tower

Přírodní materiál

Vše je ze dřeva, žádné plasty. Jedinou výjimkou je gumička, která poskytuje energii pro pohyb modelu.
Archballista tower

Funkční model

Model je funkční, přepracovaný do detailů. Perfektně poslouží k demonstraci technických řešení.
Archballista tower

Rychle a bez lepení

K sestavení modelu není zapotřebí lepidlo, jedná se o čistou a zábavnou práci, která potěší ruce nejednoho modeláře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika
Co vas zajímá: Technika, Historie
Doporučený věk: 14+, 15+, 16+, 17+
Možnost využití: Doma, Venku
Typ hry: Skládací
Určeno pro: Chlapce
Rozměry balení: 37*17*2.7 cm
Rozměry složeného modelu: Věž: 15.3*9.5*9.6 cm / Archbalista: 9*8.1*14.2 cm
Čas potřebný k sestavení: 6 hodin
Počet dílů: 292
Doporučený věk: 14+
Jazyk návodu: Obrázkový
Formát návodu: Brožura
Požadované baterie: Ne

Archballista tower

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.