Code Gamer

Kód: 620141
4 310 Kč 3 591,67 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vlastni hrací konzolu, která tě zasvětí do tajemství digitálního světa, programování a mikroprocesorů tak, že tomu nejenom porozumíš, ale tě to přímo vtáhne "do hry".  

5parentschoicetoyinsidertootywinner

Detailní informace

Detailní popis produktu

HrajSpoj reálný a digitální svět. Prostřednictvím gamepadu si zahraj 15 zábavných herních úrovní na tvém tabletě. Zapoj jednoho ze čtyř senzorbótov do gamepadu a aktivuj jeho výjimečné schopnosti. Senzorbót Kelvin dokáže roztát ledové bloky, když rukama zohřeješ jeho snímače teploty.
Senzorbót Decibels ti pomůže vždy, když ho aktivuješ hlukem. Lumen zas odhalí tajemství ukryté ve tmě, stačí, když na svém snímači zaznamená trochu světla. Newton ti prorazí cestu překážkami vždy, když zatřese dotykovým snímačem.
Navrhni a vytvoř své vlastní herní stupně, poděl se s nimi s ostatními hráči a zahraj si hry, vytvořené jinými.

 

ProgramujPostupně se nauč základy programovacího jazyka Arduino. Rozlouskněte stále tvrdší Arduino programátorské oříšky. Zjisti jako gamepad funguje a jak ho můžeš sám nakonfigurovat. Který příkaz rozsvítí LED a který aktivuje zvukový modul?

Vytvoř něcoTvé znalosti využij při realizaci super projektů. Snímače využij novým způsobem a vytvoř své vlastní vynálezy. Použij světelný senzor na zaznamenávání počtu otevřených zásuvek nebo sestroj alarmový systém, který bude odesílat zprávy. Ukaž svou kreativitu.

08

 
Pokud si o tom nikdy neslyšel

 

 

Co je Arduino


Arduino je elektronická platforma open-source, na které je postaven i mikrokontrolér z této soupravy - KosmoDuino. Programování mikrokontrolérů bylo dlouho doménou specialistů. Avšak to se změnilo v roce 2005, kdy zakladatelé projektu Arduino "zpřístupnily" programování pro všechny.

Arduino 

 

Co je to mikrokontrolérMikrokontrolér je malý (mikro) počítač, který se na počítač, jak ho znáš, vůbec nepodobá, je zcela jiný. Nemá klávesnici, nemá myš, ba ani obrazovku. Namísto toho, má mnoho malých nožiček - pinů, které slouží k propojení s vnějším světem. Mikrokontrolér, který najdeš v této sadě je zcela kompatibilní s platformou Arduino, což znamená, že ho můžeš naprogramovat ve vývojovém prostředí pro Arduino.

 mikrokontroler

 

Uč se hrouAbychom ti usnadnili vstup do světa programování, CodeGamer dostaneš s aplikací, která ti bude pomáhat. Jádro aplikace tvoří video hra, ve které musíš řešit malé programovací problémy, aby si se posunul dále do vyšších hracích úrovní. Při tomto sbírání řádků kódu (code monsters), se učíš základy programování.

 uc sa hrou

ProgramujPostupně se učíš programovat ve vývojovém prostředí pro Arduino. Hraješ se, sbíráš řádky kódu (code monsters) a přitom se učíš, co jednotlivé řádky kódu znamenají a jak je lze použít při vytvoření programu. Poté, co úspěšně vytvoříš program s pomocí videohry, ti aplikace doporučí další projekty, které můžeš uskutečnit již mimo hry, pomocí znalostí, které si objevil.

programuj

Balení obsahuje: kompatibilní Arduino-mikrokontrolér (s Bluetooth), vodiče, rotační ovladač (kolečko), obvodovou desku, 2ks tlačítka, kryt gamepadu, snímač pohybu, teploty, zvuku a světla, potřebné příslušenství pro realizaci tvých projektů, aplikaci CodeGamer. Ty musíš mít chytrý tablet, na kterém běží iOS nebo Android®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika
Hmotnost: 0.725 kg
Co vas zajímá: Technika, Robotika
Doporučený věk: 10+, 11+, 12+, 13+
Možnost využití: Doma, Venku, Školy
Určeno pro: Chlapce, Dívku
Rozměry balení: 43 x 29 x 8 cm
Doporučený věk: 10+
Jazyk návodu: Anglicky, slovensky
Formát návodu: Brožura
Požadované baterie:
Položka byla vyprodána…

Code Gamer Thames Kosmos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.