Lunar Pro - Měsíc 12cm

Kód: LR3130
Značka: Astroreality
5 972 Kč 4 976,67 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dokonalost a propracovanost v každém detailu - takový je malý model Měsíce od Astroreality. A ještě mnohem více s modelem PRO!

5

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nad tímto skvostem zaplesá srdce nejednoho nadšence astronomie či kosmonautiky. Model Měsíce propracovaný do nejmenších detailů je nejen nádherným doplňkem pracovního stolu, robustním předmětem v kterékoliv dlani ale i živým výukovým artiklem, který poskytne prostřednictvím rozšířené reality množství informací, faktů a multimediálního materiálu. Stačí si stáhnout aplikaci do chytrého telefonu, namířit jej na model měsíce a začnou se dít neuvěřitelné věci.

Podívej se na naše videa ve složce videí

 02 

Úroveň detailů je ohromující


compare-1

compare-2

Toto je záběr sondy Lunar Reconnaissance Orbiter, kterou americká agentura NASA vyslala na oběžnou dráhu kolem Měsíce 18. června 2009. Na snímku je kráter Koperník nacházející se v oblasti Mare Insularum (More ostrovů) blízko centrální části přivrácené polokoule Měsíce.

Toto je úroveň detailů na modelu měsíce LUNAR PRO od Astroreality, který je vyroben s přesností 0,0006mm / pixel na základě dat ze sondy Lunar Reconnaissance Orbiter. Kráter Koperník má průměr měřený od hřebenů okrajových valů 93 kilometrů. Ploché dno kráteru má průměr 55 km. 

compare-3

Toto je More dešťů zachyceny sondou Lunar Reconnaissance Orbiter. Je to rozlehlé měsíčně moře nacházející se v severozápadní části přivrácené strany Měsíce. Hned po Oceánu bouří je to druhé největší moře. Má průměr 1 100 km a zabírá plochu 890 000 km².

compare-4

A takto vypadá na modelu LUNAR PRO. Toto moře vzniklo pravděpodobně poté, jak láva zaplnila obrovský impaktní kráter. Tento kráter patří k největším v Sluneční soustavě. Jde o mladé, dobře zachované moře, které obsahuje málo kráterů: jmenovitě jsou to například Helicon nebo le Verrier.

 

  

Uč se a objevuj


Stáhni aplikaci a vyzkoušej

AppStore-icon googleplay-icon

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Astronomie
Hmotnost: 1.334 kg
Co vas zajímá: Astronomie
Doporučený věk: 8+, 9+, 10+, 11+
Možnost využití: Doma
Určeno pro: Chlapce, Dívku
Rozměry balení: 15,8 x 15,5 x 15,5 cm
Doporučený věk: 8+
Jazyk návodu: Anglicky, česky
Formát návodu: Brožura
Požadované baterie: Ne
Položka byla vyprodána…

Lunar Pro Astroreality

Lunar Pro Astroreality II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.