Robotická dílna

Kód: 620377
5 075 Kč 4 229,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Postav a naprogramuj robotické stroje s touto konstrukční stavebnicí. Sestroj například robotické rameno, které může zacházet s předměty, robota, který vyhledává světlo nebo robota- škorpióna.

5medaila

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postav a naprogramuj robotické stroje s touto konstrukční stavebnicí. Najdeš v ní více než 300 stavebních prvků, které do sebe zapadají a spolu s dodanými čidly, motory a ovladači tvoří perfektní základ pro dokonalou mašinu, která nahradí lidskou práci.

Začneš jednoduchými roboty, aby ses naučil jak fungují snímače a jaká je jejich úloha při ovládání robota. Nejdříve postavíš roboty, které se vyhýbají překážkám, kreslí nebo reagují na dotek a když budeš připraven na náročnější úkoly, zkonstruuj stroj, který udělá více úkonů najednou, uchopí, přesune se, vystřelí.
Sestroj robotické rameno, které může zacházet s předměty, robota, který vyhledává světlo nebo robota- škorpióna.

Poté co si vyzkoušíš konstrukční práci, posuneš se o krok dál, protože tvým úkolem bude roboty naprogramovat. Robota můžeš ovládat pomocí ovladačů nebo pomocí programu, tedy série příkazů, které zadáš v aplikaci dostupné pro tablety s operačním systémem iOS, Android® a Windows PC.
Mobilní aplikace se bezdrátově spojí s tvým robotem prostřednictvím spojení Bluetooth, nebo ho také můžeš připojit k PC prostřednictvím kabelu USB. Programovací prostředí je intuitivní a jednoduché na pochopení, možná si už slyšel o Google Blockly.

Co najdeš v této sadě


main

Programy nakódovat pomocí jednoduché aplikace, kterou si stáhneš z níže uvedených odkazů do tvého chytrého zařízení a prostřednictvím bezdrátového spojení Bluetooth jejich přeneseš do robotického kámoše.
Nejdůležitějším prvkem robotických strojů, které budeš skládat je ultrazvukový snímač. Pracuje na stejném principu jako sonar, vysílá zvukové vlny, které se odrážejí od jednotlivých předmětů a robotem poskytují informaci o prostoru před nimi. Je jen na Tobě jako s touto informací naložíš, protože díky tomuto prvku můžeš udělat z tvého robota vidoucí stroj.

 

Co všechno si sestavíš


 

 

A taky stahuj zde


AppStore-icon
googleplay-icon

Bezplatnou aplikaci pro zařízení se systémem iOS si můžeš stáhnout z iOS App Store nebo pro zařízení Android z Google Play.
Zařízení se systémem iOS musí podporovat rozhraní Bluetooth 4.0 a musí používat systém iOS 8 nebo vyšší. Doporučuje se iOS 9 nebo 10. Mezi podporované slouží iPady třetí generace nebo vyšší, iPad mini, iPad Air a iPad Pro. Doporučuje se iPad s úhlopříčkou o velikosti 9,7 palce a více.

Zařízení Android musí podporovat rozhraní Bluetooth 4.0 a musí mít instalován systém Android 5.0 nebo vyšší. Doporučuje se úhlopříčka o velikosti 9,7 palce a více. POZNÁMKA: Aplikace CB1 Blockly byla vyvinuta v systému Android 6.0. Očekává se, že bude fungovat i na Androidu 5.x. Vzhledem k velkému počtu tabletů s Androidem na trhu nelze kompatibilitu ověřit na všech zařízeních se systémem Android.

Balení obsahuje: CB1 kontroler, vodiče, motory, ultrazvukový snímač, světelný snímač, dotykový snímač, snímač zvuku, reproduktor. Ty musíš mít chytrý tablet, na kterém běží iOS nebo Android®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika
Hmotnost: 1.4 kg
Co vas zajímá: Technika, Robotika
Doporučený věk: 10+, 11+, 12+, 13+
Možnost využití: Doma, Školy
Určeno pro: Chlapce, Dívku
Rozměry balení: 54 x 9.7 x 37 cm
Doporučený věk: 10+
Jazyk návodu: Anglicky, slovensky
Formát návodu: Brožura
Požadované baterie: Ano / 6xAA
Položka byla vyprodána…

Roboticka dílna Thames Kosmos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.