Inteligentní domácnost

Kód: 544624
4 549 Kč 3 790,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Smart Home - inteligentní domácnost je nejnovější trend. Stacionární senzorová stanice s pohyblivou kamerou, senzorem prostředí a dalšími senzory umožňuje měření teploty vzduchu, vlhkosti, tlaku vzduchu, kvality vzduchu, objemu a jasu. Monitoruj místnost, spouštej plané poplachy, vytvářej snímky nechtěných návštevníků...

10Smarthome-DGSP-Logo-Technik

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart Home, nejnovější trend, který nyní můžete zažít hrou, s novým produktem fischertechnik ROBOTICS TXT Smart Home. Stacionární senzorová stanice s pohyblivou kamerou, novým senzorem prostředí a dalšími senzory umožňuje měření teploty vzduchu, vlhkosti, tlaku vzduchu, kvality vzduchu, objemu a jasu. Kamera monitoruje místnost a spouští poplach, např. když je v místnosti pohyb. může také vytvářet snímky. Model lze programovat a ovládat pomocí softwaru ROBO Pro a ovladače ROBOTICS TXT. Data senzorů mohou být shromažďovány a zobrazeny do grafu. Model se kromě toho může připojit k síti Wi-Fi, takže kameru je možné ovládat iz dálky. Kromě toho může být řadič TXT připojen k cloudového serveru, kde jsou uloženy údaje senzorů, a je možné ho získat odkudkoliv na světě. Díky uživatelskému rozhraní, takzvané " přístrojové desce ", je možné neustále monitorovat různé údaje ze senzorů a řídit pohyb kamery. Další modely a aplikace této soupravy jsou: barometr (měří tlak vzduchu), monitor vlhkosti (měří vlhkost a teplotu vzduchu), environmentální wellness senzor (měří kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkost) s LED displejem, hlukový senzor (měří úroveň hluku ) a monitor mrazu (testuje teplotu vůči bodu mrazu). Pokud se překročí předem stanovené mezní hodnoty a například se musí místnost větrat, protože kvalita vzduchu klesla pod dolní mezní hodnotu, systém upozorní uživatele prostřednictvím LED displeje nebo výstražným tónem. Existuje mnoho dalších možných aplikací. Doprovodná instruktážní brožura poskytuje užitečné informace o pozadí, projekty a tipy pro programátory. 

Koukni taky na video v sekci "Videa"

 

Funkce


  • Informace prostřednictvím push-oznámení
  • Měření údajů senzoru s grafickým znázorněním
  • Obrázek kamery a ovládání kamery ve dvou osách  

funktionsicon_push-noticifactionfunktionsicon_messwerterfassungfunktionsicon_Kamera_Steuerung 

Obsahuje


  • senzor okolního prostředí
  • senzor jasu
  • USB kamera (1 MP)
  • 2x kódovací motor
  • 2x tlačítko
  • LED diody

Inhaltsicon-Helligkeitssensorinhaltsicon_umweltsensor-neu05_Element_EncoderMotor

 

(!) Bezpečnostní poznámka: Firmware firmwaru TXT verze 4.2.4 nebo novější (!) Pokud je řadič TXT provozován v takzvaném režimu klienta WLAN, dodržujte následující pokyny: Připojíte řadič TXT v režimu klienta WLAN k síti WLAN, vždy aktivujte šifrování WPA2 WLAN v nastaveních TXT WLAN. Nepoužívejte neznámé nebo nedůvěryhodné zařízení v téže bezdrátové síti s řadičem TXT Vyberte hesla WLAN tak aby je někdo cizí nemohl použít, např. přednastavené hesla WLAN současných směrovačů Heslo WLAN nedávej třetím stranám Toto zajistí, že váš řadič TXT je spolehlivě chráněn proti neoprávněnému přístupu iv tomto provozním režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika
Hmotnost: 1.272 kg
Co vas zajímá: Technika
Doporučený věk: 10+, 11+, 12+, 13+
Možnost využití: Doma, Školy
Určeno pro: Chlapce, Dívku
Rozměry balení: 46,5 x 8 x 32 cm
Doporučený věk: 10+
Jazyk návodu: Anglicky, česky
Formát návodu: Brožura
Požadované baterie: Ano / 1x9V / není součástí
Potřebujete také: ROBOTICS TXT Controller, Software ROBO PRO, Accu Set or Power Set
Položka byla vyprodána…

Inteligentní domácnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.